1997 1999 2003 2004 2005 2008 2009 2011 2012 2014 2016
MMORPG ╟────┴────┴────┼────┴────┴────┴────┴────┴────┴────┴────┴────┴────┼────┴────┴────┴────┴────┴────┴────►
Ultima Online EQ EVE L2 EQ2 WoW GW AoC Aion Rift SWTOR TERA GW2 ESO AA Black Desert Bless
Hráli jsme
Významný historický mezník
Zrod Vykalených Čepelí
Interesantní

Počátek

Události

Pel-mel

Galerie

TS3IP: 147.228.101.85
Heslo: TERA

DiscordVykaleneCepele


UdálostiBless online

Na první pohled velmi líbivá zaležitost od Jihokorejské společnosti Neowiz, která je douškem podobná hře TERA. Bless online, stejně jako zmíněná TERA, sdílí stejný engine a to Unreal engine 3 s tím, že se autorům povedlo vyždímat absolutní maximum s rozumnými nároky na výkon. V současné době se projekt nachází v uzavřeném betatestování, z kterého pochází následný souhrn informací.

Prostředí

V první řadě jde o sandboxovou záležitost s plně otevřeným světem, který působí opravdu velkolepě. Po grafické stránce jde o precizně vypiplané prostředí s působivou flórou a faunou, které při toulkách bude svádět k občasným přestávkám za účelem kochání. Grafickou detailnost si hra drží nejen ve vnějším prostředí, ale i v interierech městských budov. Doporučuji se podívat na video s přilehlou městskou zahradou plnou růží.


Soubojový systém

Soubojový systém je kombinací novodobého nontarget a target, záleží na vybrané bojové profesi. Range povolání má většinu dovedností s nutností označení cíle, na rozdíl od melee profesí, kde je tomu naopak. Aktivaci útoků provádíme prostřednictvím dvanácti slotového skillbaru, načež základní primární + sekundární útok je mapován na pravém a levém tlačítku myši. Před bojem je nutné zvážit, které dovednosti (z 50 max) si do 12 slotového skillbaru zařadíte, jelikož v ten daný okamžik jiné používat nemůžete. Dlužno zmínit, že se to týká i pasivních dovedností! Mimo aktivních a pasivních skillů má každá bojová třída posilující aury, které upravují základní atributy postavy. Tímto způsobem můžete například z tanka udělat DPS nebo dokonce léčitele. Taktéž, jak bývá zvykem, existuje pro každou třídu jedna ultimátní dovednost. Další zajímavou změnou je předdefinování si takzvané autohit akce, kdy učiníte vybraný skill primárním pro základní útok. Taktéž součástí skillbaru jsou další čtyři sloty určené pro lektvary.

Questy

Questy jsou zde tradičního rázu, jak bývá u MMO zvykem: zabíjení monster, získávání předmětů, doručování zásilek. To vše se děje v rovině vedlejších a hlavních příběhových questů s tím, že tu máme ještě úkoly lovecké, kde se mohou vyřádit milovníci grindfestu. Tento typ úkolů spočívá v tom, že získáte zakázku na zabití většího počtu konkrétních monster a po jejich zabití si můžete vyzvednout odměnu v podobě cinkavého honoráře s oblíbenou dávkou zkušeností.Galerie

Cestování

Ve hře existují pouze tři způsoby cestování, kterými jsou letájící draci, vzducholodě nebo cestování po svých.
Žádné teleporty se jednoduše nekonají. Pokud zvolíte turistický způsob přemisťování je možné si ho usnadnit čtyřnohým mountíkem, kterých je ve hře opravdu velká škála.

Politika

Bless je typickým modelem frakční politiky, kdy na jedné straně kontinentu stojí Hieroni a na druhé Unioni
a když se potkáte, ruce si rozhodně nepodáte. To je prozatím vše, co víme o PvP.

Rasy a povolání

HIERON

UNION Povolání: guardian, berserker, paladin, ranger, assassin, mage, warlock, mysticZdroj: http://bless-source.com/

DocBrown          Autor:
Heslo:

Komentář:

Součet: 3 + 7 ⇒


*Heslo slouží pro zpětnou editaci!

DocBrown 2014